מאמרים
מאמרים

 

מציג 1 עד 16 מתוך 22 נושאים.
1 2 »
 מצעי גידול – אבן ארי
כמעט מידי יום אני נשאל על ידי לקוחות: איזו אדמה הכי טובה
התשובה על שאלה זו היא מורכבת ולעתים קרובות מותאמת אישית ללקוח. אסביר בקצרה על חלק ממרכיבי הסוגים השונים של ה"אדמה" ואחר כך אפרט מעט על ההתאמה לשימושים שונים

ראה מידע נוסף     
 מצעי גידול
לגדל צמח אינו דבר של מה בכך. על המעוניינים בגידול צמחים שיניבו פרח, סביבה ירוקה ואף פרי, להבין כי לא מדובר בשתילה באדמה והשקייה בלבד. צמח חייב הסביבה שמתאימה לו, וכן את הקרקע הראויה. בין החומרים המייעלים גידלתו, יש להעזר במצעי גידול, המורכבים מחומרים שונים המעניקים לצמח הסביבה האולטמטיבית האפשרית לצמיחה.
ראה מידע נוסף     
 מצעית - אפר פחם תחתית גם במצע גינון
לגידול צמחי נוי בגינון פתוח או במיכלים, עדיף להשתמש במצע מבוקר העשוי מתערובת קרקע או חומרים גרגריים אינרטיים ותוספים אורגניים. השימוש במצעים אלו מאפשר לשלוט בתנאי המצע הנדרשים להבטחת תנאי גידול אופטימליים לצמח, ומשטר השקיה יעיל וחסכוני.
ראה מידע נוסף     
 לגדל על אפר פחם
תהליך ייצור החשמל בתחנות כוח פחמיות מייצר שארית של אפר פחם, שהצטברותו מהווה בעיה. הפתרון: השימוש במוצר הלוואי כמשאב בעל ערך כלכלי – למשל, כמצע גינון יעיל, המבטיח תנאי גידול אופטימליים ומשטר השקיה חסכוני
ראה מידע נוסף     
 תערובת גידול – לצמיחה בריאה!
כל צמח גדל באדמה במקום שבו הוא נמצא. אך לסוגים השונים של האדמה ישנן תכונות שונות, שלא תמיד מתאימות לצמח, ויש להן גם בעיות מורכבות אחרות, אשר לעיתים קרובות אינן מאפשרות גידול אופטימאלי של הצמח. כך, לדוגמא, סוגי אדמה שונים סובלים מחוסר אוורור, ממחסור במלחים, גיר, בורון וכן הלאה. לכן, ניתן להשתמש בתערובת גידול. תערובת גידול היא תחליף לאדמה הטבעית. היא מורכבת מסוגים שונים של חומרים ובנויה באופן שמאפשר לצמח לגדול בתנאים טובים יותר מאשר באדמה המקורית שלו.
ראה מידע נוסף     
 המצעים ותערובות הקרקע
  אבן ארי" הפכה לאחד השחקנים המובילים בשוק המצעים ותערובות הקרקע

לפני כשנה, תחת שם המותג "GREEN", החלה אבן ארי בייצור ושיווק תערובות קרקע ומצעי גידול איכותיים.
לאחרונה רכשה אבן ארי את כל פעילות הגינון של חב` "שחם גבעת עדה" הוותיקה, כולל פעילות הקומפוסט ותערובות הקרקע.

ראה מידע נוסף     
 אבן ארי מעמיקה את אחיזתה בתחום תערובות השתילה לענף הגינון
אבן ארי מעמיקה את אחיזתה בתחום תערובות השתילה לענף הגינון אבן ארי מעמיקה את אחיזתה בתחום תערובות השתילה לענף הגינון
החברה השלימה לאחרונה שלב נוסף בתהליך הפיכתה לחברה המקצועית והמרכזית בתחום ייצור תערובות השתילה בישראל.
(מתוך גליון "גן ונוף")

לצפייה בכתבה המלאה בגליון גן ונוף     
ראה מידע נוסף     
 שימושים קייימים ורעיונות לשימוש עם אדני רכבת
היום תראו אדני רכבת במגוון מקומות בגינה או ברחוב עם שימושיות ואופי מגוון
הנה כמה רעיונות ושימושים קיימים של אדני רכבת

ראה מידע נוסף     
 תערובת שתילה - כדי לקבל גינה מרהיבה!
תערובת שתילה (גינון) היא פתרון מצוין להפיק גינה פורחת ומלבלבת. לא סוד הוא כי גינה דורשת השקעה והמון מאמץ כדי לקבל תוצאה יפה באמת. לצורך כך קיימת תערובת שתילה מסוגים שונים אשר משבחים את הקרקע ומאפשרים לצמחים לגדול הרבה יותר טוב.
מה עושים עם תערובת שתילה (גינון) - בכתבה שלפנינו.
ראה מידע נוסף     
 תערובת שתילה - הכי טוב לגינה שלך!
תערובת שתילה משבחת את השתילים וגורמת להם לפריחה משובחת. חשוב וכדאי להשתמש עם תערובת שתילה להקמת גינה טיפוסית, למניעת אכזבות וקבלת תוצאה מיוחדת.
ראה מידע נוסף     
 אדני רכבת ממוחזרים לעיצוב הגינה והבית, לחשוב ירוק!
גסים, עבים ומחוספסים, זה הרושם המאוד ראשוני שנקבל במבט ראשון. לא תאמינו מה אפשר ליצור מאותם קורות עץ! החל מריצוף שביל המבואה, עד ריהוט בית מהמם.
אין כמו פינת חמד ירוקה ורעננה, להשתרע על הערסל בצל העץ, להביט בלבלוב הפרחים ולנשום עמוק מניחוחות הטבע המשכרים. אדני הרכבת, עשויים להכניס לכם לגינה אלמנט עיצוב בראשיתי, המקנה לחצר מראה מודרני ועתיק כאחד.

ראה מידע נוסף     
 רוצים לשדרג את הגינה שלכם? תערובת שתילה זו התשובה
מתכננים גינה יפה ומטופחת מלאה בעצים צמחים, צמחי תבלין ועוד? הגעתם בדיוק למקום הנכון. במאמר הבא תוכלו לקרוא על תערובת שתילה אשר תהיה המצע והבסיס שיזין את הצמחים שלכם בצורה הטובה ביותר, אז מה היא מערכת שתילה והאם ישנם סוגים של תערובות? על כך תוכלו לקרוא בהמשך.
ראה מידע נוסף     
 מה הצמח שלכם צריך - תערובת שתילה
מה הצמח שלכם צריך - תערובת שתילה מה הצמח שלכם צריך - תערובת שתילה תערובות שתילה: בדיוק מה שהצמח שלכם צריך!
כשרוצים לקנות תערובות שתילה, המטרה היא ברורה - להשביח את הצמח ולהעניק לו תנאי גידול אידיאלים. לשם כך יש להתאמץ לרכוש תערובות שתילה טובים במיוחד, שמתאימים לצמחים הספציפיים ולהשתדל שהם יענו על הקריטריונים הנכונים המועילים לצמח.
ישנם סוגים שונים של תערובות שתילה, וחשוב להקפיד על מספר כללים לפני הרכישה.
ראה מידע נוסף     
 תערובות שתילה - לשתילים מוצלחים
תערובות שתילה - לשתילים מוצלחים תערובות שתילה - לשתילים מוצלחים
כולנו רוצים שתילים מוצלחים, אבל לא כולם יודעים איך
אנחנו יודעים כי צריך זרעים טובים, השקיה, אור וטיפוח כדי שצמחים יגדלו כמו שצריך. אחד הממדים החשובים עליהם אסור לוותר - לדאוג לאדמה פוריה. איך עושים את זה? מספקים לה תערובות שתילה טובים.

ראה מידע נוסף     
 שבילי מדרכים
שבילי מדרכים שבילי מדרכים
מאת: גיורא שמשי מחברת `אבן ארי` המתמחה באבני מדרך וריצוף
שביל בגינה הוא הרבה יותר מנתיב הליכה שמחבר בין מקומות  בחצר - תכנון שביל מוצלח ייקח את הפוסעים עליו לחוויה דרך פינות  קסומות ומיוחדות בגן. נוסיף לכך את העובדה שמזג  האוויר החם בארצנו מאפשר להנות מהגן לתקופה ארוכה לאורך השנה ונבין  מדוע השימוש בשבילים בגן הישראלי נפוץ  ושימושי כל כך.

תהליך העבודה על שביל בגן כולל מספר שלבים: שלב התכנון על הנייר, בחירת חומרי העבודה שירכיבו את השביל ושלב  מעשי של יצירת השביל בשטח.

לצפיה בכתבה     
 מוסיפים עוד צבע לטבע
מוסיפים עוד צבע לטבע מוסיפים עוד צבע לטבע

עיצוב גן המתבסס על מרכיבים דוממים ולא רק על צמחייה קיים בתרבויות  המזרח הרחוק מזה שנים רבות. בארץ, קיימת בשנים האחרונות עלייה מתמדת  בשילוב מרכיבים דוממים, המשמשים נדבך חשוב בתכנון הגן ועיצובו.

גיורא שימשי,אבן ארי


לצפייה באתר     
ראה מידע נוסף     

  
 |  ראשי |  GREEN תערובות שתילה  |  חלוקי נחל  |  טוף ואבנים גרוסות  |  גלריות  |  אבני מדרך וריצוף  |  מוצרי תשתית  |  מוצרים נוספים  |  אפר פחם  |  קטלוג אבן ארי 2013  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
אבן ארי-פתרונות גינון מתקדמים- www.evenari.co.il © כל הזכויות שמורות
אליקים בן ארי טלפון: 08-8520796 פקס: 08-8529032 נייד: 057-7620235
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל